napis alt
napis alt
GUADIANA GINEBRA Bona Espero - opis
GUADIANA GINEBRA Bona Espero "Jinx"
ur. 22.02.2017

Wyniki badań zdrowotnych:
HD A
ED 0/0
prcd-PRA N/N
CHG N/N
NAD N/N
ECVO free
Gonioscopy free
zgryz nożycowy, uzębienie pełne
ogon krótki
genotyp: b/b, Ee, si/sp
44 cm / 18 kg

Tytuły:
* Junior Champion PL, CZ
* Champion PL, SK, CZ, CMKU
* Grand Champion PL
* Junior Club Winner CZ (KCHLS)' 2018
* Junior Hana Winner (KCHLS)' 2018
* Winner SK' 2018
* Winner CZ' 2018
* Interchampion C.I.B.
* Show Ranking of Polish Kennel Club 2018 - I place in the Breed
* Show Ranking of Polish Kennel Club Branch Bielsko-Biała 2018 - II place in VIII     Group FCI
* Show Ranking of Polish Kennel Club Branch Bielsko-Biała 2019 - I place in VIII       Group FCI & III place Best in Show"Jinx" :-) to czwarte pokolenie w naszym stadzie. Skąd takie imię? Interpretacje są 2:
* szalona niszczycielka z League of Legends, która wywołuje najgłośniejsze wybuchy, nienawidzi nudy i radośnie rozsiewa pandemonium wszędzie gdzie się da :-)
* wesoły i trochę szalony Kot Jinx bezskutecznie polujący na urocze myszki (Pixie and Dixie and Mr. Jinx, Hanna-Barbera) :-)
Jakby nie patrzeć, coś w tym jest... Jinx jest super stróżem, czujnym i nieustraszonym, lubi przygody, po prostu lubi, jak coś się dzieje.
Ma fajną kompaktową sylwetkę i też piękne dredy, chociaż o nieco innej strukturze niż Mama Farfalka. Co ciekawe, jej sierść, po pierwszym charakterystycznym dla rasy wyjaśnieniu, ponownie nabrała czekoladowej barwy. Jest pierwszą suczką w naszej hodowli, która ma genetycznie krótki ogon (gen dominujący), który przekazuje części potomstwa. Oczywiście wszystkie długości ogona są w rasie dopuszczone przez wzorzec i mają swoich zwolenników. Zarówno krótki ogon jak i umaszczenie a także tę cechę ciemnienia sierści odziedziczyła po swoim ojcu AMIGO Perro de Agua, psie urodzonym w Czechach po rodzicach z Hiszpanii.
Jinx jest Multichampionką i Interchampionką a także kilkakrotnym laureatem rankingów wystawowych, krajowych i oddziałowych.
 

 © bona-espero.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside