napis alt
napis alt

Perro de Agua Español
camada planifica
da - finales de noviembre 2018
***

Más información

Bienvenidos a la crianza de perros de raza
Perro de Agua Español
Sabueso de Sangre de Baviera

Stawy landeckie

Żabi Kraj... tak mówią o tych okolicach. Kraina stawów i lasów u podnóża Beskidów. Hiszpański Pies Dowodny i Posokowiec Bawarski to rasy, które doskonale wpisują się w ten krajobraz. Mogą tu rozwijać swoje naturalne zdolności, instynkty. Tak różne i tak podobne. Uzupełniają się i uczą od siebie nawzajem. Towarzysze wędrówek, polowań, podróży, odpoczynku i pracy... zawsze przy nas, od szczeniaczka do pięknej, dojrzałej, mądrej starości.

 

Bona_Espero

 

Hodowla tych właśnie ras jest naturalnym następstwem naszych przyrodniczych zainteresowań. Staramy się zachować równowagę jej rozwoju, mioty nie są częste, zawsze dobrze przemyślane, zgodnie z zasadą, że hodować znaczy polepszać.

Starannie wybieramy domy dla naszych szczeniąt. Zależy nam na tym, żeby trafiały do pasjonatów, ludzi aktywnych, rozumiejących potrzeby rasy. Zawsze mogą oni liczyć na naszą pomoc i przyjazne kontakty.

Nazwa naszej hodowli pochodzi z języka Esperanto i jak łatwo się domyślić, oznacza Dobrą Nadzieję. Nadzieję na wszystko, co najlepsze, czego możemy doświadczyć dzięki naszym czworonożnym przyjaciołom.

m_z_jakubas© bona-espero.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside