napis alt
napis alt

Spanischer Wasserhund
Wurfplanung - Ende November 2018
***

Mehr Informationen   

Wilkommen auf unserer Seite
Spanischer Wasserhund
Bayrischer Gebirgsschweisshund

Stawy landeckie

Żabi Kraj... tak mówią o tych okolicach. Kraina stawów i lasów u podnóża Beskidów. Hiszpański Pies Dowodny i Posokowiec Bawarski to rasy, które doskonale wpisują się w ten krajobraz. Mogą tu rozwijać swoje naturalne zdolności, instynkty. Tak różne i tak podobne. Uzupełniają się i uczą od siebie nawzajem. Towarzysze wędrówek, polowań, podróży, odpoczynku i pracy... zawsze przy nas, od szczeniaczka do pięknej, dojrzałej, mądrej starości.

 

Bona Espero

 

Hodowla tych właśnie ras jest naturalnym następstwem naszych przyrodniczych zainteresowań. Staramy się zachować równowagę jej rozwoju, mioty nie są częste, zawsze dobrze przemyślane, zgodnie z zasadą, że hodować znaczy polepszać.

Starannie wybieramy domy dla naszych szczeniąt. Zależy nam na tym, żeby trafiały do pasjonatów, ludzi aktywnych, rozumiejących potrzeby rasy. Zawsze mogą oni liczyć na naszą pomoc i przyjazne kontakty.

Nazwa naszej hodowli pochodzi z języka Esperanto i jak łatwo się domyślić, oznacza Dobrą Nadzieję. Nadzieję na wszystko, co najlepsze, czego możemy doświadczyć dzięki naszym czworonożnym przyjaciołom.

m_z_jakubas© bona-espero.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside